Nordzucker Logo
print

Pogoda

W celu bezpiecznego planowanie wykonywanych zabiegów uprawowych (szczególnie tych, których możliwość wykonanie jest bardzo zależna od warunków pogodowych) podajemy linki do stron internetowych przedstawiających prognozy pogody.

Informacje na stronach, do których prowadzą poniższe linki nie są przygotowane przez Nordzucker Polska. Nordzucker Polska nie odpowiada za precyzję zamieszczonych tam informacji, opóźnienia działania serwisu lub inne utrudnienia. Wszystkie informacje dostępne na tych stronach internetowych, jak również wszelkie wyniki wykorzystania przedmiotowych informacji nie są objęte jakąkolwiek gwarancją Nordzucker Polska. Prosimy o zapoznanie się z warunkami (z reguły dostępnych na tych stronach) wykorzystania zamieszczanych tam informacji.

http://new.meteo.pl 48-godzinna i 84-godzinna prognoza pogody dla wybranej miejscowości, przygotowywana przez Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego Uniwersytetu Warszawskiego.

www.agrometeo.pl Wielkopolski Internetowy Serwis Informacji Agrometeorologicznej jest serwisem skierowanym dla rolników gospodarujących na terenie województwa wielkopolskiego, południowo-zachodniej i centralnej części województwa kujawsko-pomorskiego, południowo-wschodniej części województwa zachodniopomorskiego, zachodniej części województwa lubuskiego i północnej części województwa dolnośląskiego; serwis powstał w wyniku współpracy Katedry Agrometeorologii Akademii Rolniczej w Poznaniu z Interdyscyplinarnym Centrum Modelowania Matematycznego Uniwersytetu Warszawskiego.

www.pogodynka.pl serwis internetowy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW).

Strony internetowe CMS Typo3 Poznań | LargoSystem